Aktualności

Zapraszamy na konferencję Digital Champions 2019

2019-10-28

Transformacja cyfrowa, techno-ewolucja, „New Space”, e-sport, cyfrowa rozrywka, IoT, 5G, cyfrowy arsenał w biznesie konsumenckim… To tylko niektóre z wybranych tematów, jakie pojawią się na Digital Champions 2019 – VI Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Zapraszamy 14 i 15 listopada br. do warszawskiego kampusu Google for Startups. PPNT objął to wydarzenie patronatem honorowym.

W tym roku tematem konferencji jest „CYBERCOMPETITION. MASTERING DIGITAL WARFARE IN BUSINESS, CULTURE & POLITICS”. Eksperci, przedsiębiorcy, decydenci i naukowcy spotkają się, aby podjąć dyskusję o potencjale i wyzwaniach cyfrowej transformacji, najlepszych praktykach i nieoczekiwanych konsekwencjach techno-ewolucji.

– Naszym głównym celem w tym roku jest odkrywanie taktyk, praktyk i rozwiązań, które pomagają osiągnąć większą konkurencyjność w biznesie i na arenie społeczno-politycznej. Zbadamy wątek hiperkonkurencji – wysoce nieprzewidywalnego, burzliwego, niestabilnego środowiska gospodarczego i politycznego, powstającego w wyniku przyspieszających innowacji technologicznych. Będziemy również wracać do wybranych wątków z lat ubiegłych, pokazując ich nowe, aktualne aspekty. – mówi o tegorocznej tematyce Digital Champions Borys Stokalski, dyrektor programowy Forum, Partner Rethink.

Udział w imprezie jest bezpłatny, już dziś można się zarejestrować wchodząc na stronę wydarzenia. >>>

2-dniowe Forum to potężna dawka wiedzy, inspiracji, dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas licznych debat, warsztatów, wywiadów i prelekcji ważne są przede wszystkim integracja, najnowsze trendy, praktyczne podejście i doskonała atmosfera. Digital Champions łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odniosły realne sukcesy. Uczestnikami sesji są również innowatorzy i badacze łączący światy nauki, sztuki i technologii. Ta różnorodność branż, funkcji i perspektyw daje unikatowe doświadczenie wymiany wiedzy i dobrych praktyk dotyczących najważniejszych aspektów TECHNOEWOLUCJI w biznesie, kulturze i życiu społecznym.

Pierwszego dnia konferencji, podczas wieczornej Gali, zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Digital Champions organizowanego przez PIIT. Wyróżnia on firmy i osoby, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu

Ubiegłoroczna edycja Digital Champions zgromadziła w miejscu konferencji oraz on-line ponad 1000 uczestników. Nagrania sesji oraz pełna galeria zdjęć dostępne są tutaj >>>

W tym roku również planowana jest transmisja internetowa wszystkich sesji odbywających się na sali plenarnej. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w konferencji osobiście, istnieje możliwość zapisu na live streaming (na podany adres w dniu konferencji zostanie wysłany link do transmisji). Szczegóły i formularz rejestracyjny na www.digitalchampions.pl. Zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest firma RETHINK, a honorowy patronat nad tegoroczną edycją – obok Ministerstwa Przedsiębiorczości i  Technologii, JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego,  IAB Polska, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Konfederacji Lewiatan i Krakowskiego Parku Technologicznego – objął Poznański Park Naukowo-Technologiczny.