Aktualności

Zapraszamy na wydarzenie DEICY 2023!

2023-11-08
wydarzenie DEICyZapraszamy na międzynarodowe wydarzenie DEICy, współorganizowane przez PPNT, to inspirujące sesje plenarne, pouczające warsztaty i ukierunkowane spotkania 1:1.

 

 

Wydarzenie DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity (Virtual edition) – globalne wyzwania i możliwości cyfrowej transformacji – Digital Economy Lab Uniwersytet Warszawski 2023. Jest to okazja do zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów biznesowych.

Cyfrowa transformacja odbywająca się na naszych oczach tworzy nowe możliwości, ale także zagrożenia związane z obszarem cyberbezpieczeństwa.

Celem tego międzynarodowego wydarzenia jest stworzenie silnej sieci instytucji badawczo-rozwojowych, partnerów biznesowych i przemysłowych oraz instytucji krajowych i europejskich. Ma to służyć poszerzaniu wiedzy i zrozumienia cyfrowej transformacji w obszarach: gospodarka cyfrowa i społeczeństwo, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, głębokie uczenie się, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3D, robotyka i automatyzacja, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, CAD/CAM/CAE/Digital Twin i wiele innych.

Wydarzenie będzie wsparciem dla warsztatów „Gospodarka cyfrowa, internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo – nauka i praktyka”. Proponowane jako przestrzeń do prezentacji wyników badań uczelni i rozwiązań biznesowych. Zainteresowanych prezentacją prosimy o kontakt z Tomaszem Krawczykiem: tj.krawczyk@uw.edu.pl.

Więcej informacji na temat agendy znajduje się tutaj.