CSR

17.02 zapraszamy na Edukacyjny Dzień Kota na Naramkach w ramach PPNT po godzinach

2022-02-10
W 2022 roku PPNT w ramach działalności CSR rusza z cyklem spotkań tematycznych PPNT po godzinach dla Parkowej Społeczności oraz mieszkańców Naramowic i nie tylko! Łączymy siły z Radą Osiedla Naramowice oraz lokalnymi instytucjami, aby wspólnie tworzyć ciekawe wydarzenia oraz eventy o charakterze edukacyjnym.

17 lutego, od 17:00 do 19:30, zapraszamy do Parku na spotkanie stacjonarne dla kociarzy „Edukacyjny Dzień Kota na Naramkach”. W tym czasie odbędzie się kilka ciekawych i wartościowych prelekcji, bowiem do wydarzenia włączyli się eksperci: lekarz weterynarii, behawiorysta zwierząt oraz przedstawiciele fundacji dla zwierząt. Sami zerknijcie!

PROGRAM

  • 17:00 – 17:10 Powitanie
  • 17:10 – 17:40 Najczęstsze choroby kotów. Co możemy robić, by im zapobiegać i jak rozpoznać pierwsze objawy |Lek. wet. Aleksandra Białek, Przychodnia weterynaryjna Żurawiniec
  • 17:40 – 18:10 Koty od kuchni, czyli o żywieniu słów kilka | Katarzyna Ebbig, Stowarzyszenie Pokotaj, Omruczane
  • 18:10 – 18:40 Dlaczego mój kot…czyli kilka słów o kocich zachowaniach | Monika Januszewska, Kocia Edukacja
  • 18:40 – 19:20 Rola Domów Tymczasowych i opieka nad kotami w fundacji | Monika Pelc, Fundacja dla Zwierząt Koci Pazur
  • 19:20 Mała sesja Q&A, zamknięcie spotkania

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową.

Z uwagi na pandemię, stacjonarnie, ilość miejsc jest ograniczona do 30, a zgłoszenia przyjmujemy poprzez Formularz rejestracyjny >>> .

W trosce o nasze wspólne zdrowie, do udziału w spotkaniu stacjonarnym zapraszamy osoby, które są w pełni zaszczepione (2 tygodnie po drugiej dawce w serii 2-dawkowej oraz 2 tygodnie po podaniu szczepionki jednodawkowej) lub posiadające ważny certyfikat pocovidowy, poprosimy bowiem o okazanie potwierdzenia/certyfikatu przed wejściem na salę.

Zapraszamy dorosłych, ale treści będą przystępne także dla starszego dziecka (< 11 lat), zatem można przyjść w parze opiekun + dziecko, przy czym pamiętajcie o osobnej rejestracji dla każdego z uczestników.

Jeśli chcesz się z nami połączyć online, to będzie możliwe! Zapraszamy do rejestracji w ClickMeeting >>>. Wydarzenie będzie transmitowane za pomocą tej platformy.

Udział w spotkaniu jest oczywiście bezpłatny!

CZAS I MIEJSCE

17.02.2022, 17:00-19:30

Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, budynek H, sala 154 (jeśli dojeżdżacie autem, najlepiej skorzystać z wjazdu nr 1). Przed budynkiem, jak i za znajdują się bezpłatne parkingi, infrastruktura jest także dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

SKĄD TEMAT?

17 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kota. Wiemy, że wśród parkowej Społeczności jest wielu miłośników kotów, stąd pomysł na popularyzację wiedzy, związanej z tymi zwierzętami i otworzenie wydarzenia dla lokalnej społeczności. Kto wie, może w przyszłym roku z tej okazji doczekamy się całodniowego, edukacyjnego eventu! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji anna.kusiak@ppnt.poznan.pl.