Aktualności

Aktualności Scale-up Champions

2020-11-17

Scaleup ChampionsPora na kolejne aktualności z projektu Scale-up Champions! Co słychać w naszym międzynarodowym programie wspierającym startupy z całej Europy? Przygotowaliśmy małe podsumowanie ostatnich działań, które jest najlepszym dowodem na to, że projekt nabiera tempa i rozwija się błyskawicznie!

 

 

 

Program Gotowości Inwestycyjnej

W Programie Gotowości Inwestycyjnej przywitaliśmy 26 najlepszych startupów oraz topowych mentorów z całej Europy. Wraz z tym tygodniem startupy rozpoczynają swoją pracę przygotowawczą, która potrwa od 3 do 6 miesięcy. W tym czasie startupy będą udoskonalać swój model biznesowy i finansowy, sztukę prezentacji czy team buildingu z najlepszymi mentorami i ekspertami branżowymi. Finałem będzie udział w spotkaniu Demo Day z inwestorami. Będzie się działo! Dla tych, którzy nie zdążyli przystąpić do rekrutacji pierwszego etapu programu, mamy bardzo dobrą informację! Rekrutacja jest ciągła i już niebawem otworzymy nabór do drugiej rundy Programu Gotowości Inwestycyjnej. Aplikujcie oraz śledźcie nasze newsy >>>

Program Współpracy z Korporacjami

12 listopada zakończyliśmy rekrutację do Programu Współpracy z Korporacjami i rozpoczynamy proces oceny startupów. Wybrane firmy technologiczne, których rozwiązania odpowiedzą na wyzwania postawione przez korporacje, będą miały szansę na nawiązanie współpracy z korporacjami. Dotychczas do programu dołączyły takie korporacje, jak: PKO Bank Polski, Connectpay, Volkswagen Poznań, AlvoMedical, Schneider Electric i wieloma innymi. Pełna lista korporacji widnieje jest dostępna na stronie.

Global Office Hours

I na koniec zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie Global Office Hours które tworzymy we współpracy z zaprzyjaźnionym poznańskim funduszem SpeedUp Venture Capital oraz Huge Thing. Wydarzenie odbędzie się 9-10 grudnia w formie online. Uczestnictwo jest w pełni darmowe. Wydarzenie dedykowane jest startupom oraz inwestorom z całej Europy. Podczas Global Office Hours wybrane startupy zostaną połączone z przedstawicielami funduszy VC oraz Business Angels i zaprezentują się przed nimi w spotkaniach 1:1. Jest to świetna okazja do zaprezentowania swojego pomysłu oraz nawiązania potencjalnej współpracy z przyszłym inwestorem! Dołączcie do nas już teraz!

 

Rejestracja dla startupów

Rejestracja dla inwestorów

 

Zapraszamy do udziału!

 

***

Scale-up Champions to międzynarodowy projekt, którego celem jest wsparcie deep tech startups z całej Europy. Program pomaga startupom w wejściu na rynki międzynarodowe, nawiązywaniu współpracy z korporacjami oraz inwestorami, a w konsekwencji skalowaniu swojej działalności. W ramach projektu dostępne są trzy ścieżki wsparcia: Program Gotowości Inwestycyjnej, Program Współpracy z Korporacjami oraz Europejski Program Inkubacji. Inicjatywa jest współrealizowana z międzynarodowymi ośrodkami innowacji: Startup Europe, DTU – Technical University of Denmark, Kaunas STP Kaunas Science and Technology Park, La Salle BCN, La Salle Technova Barcelona, Tehnopol.