EEN

Giełdy kooperacyjne na HANNOVER MESSE 2019

2019-02-05

digital world map linked by lines connections network design

Największe targi przemysłowe na świecie Hannover Messe 2019 i największe konsorcjum sieci Enterprise Europe Network w Polsce: WestPoland  to znakomite połączenie, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli w jednym miejscu i o jednym czasie uczestniczyć w uprzednio zaaranżowanych rozmowach biznesowych z potencjalnymi kooperantami.

Dwie giełdy kooperacyjne, wiele możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych i technologicznych!

Przy rejestracji do 1 marca, udział bezpłatny! Zarejestruj się już teraz:

Serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Giełdach Kooperacyjnych, które będą  towarzyszyć największym na świecie targom przemysłowym Hannover Messe.

Giełdy to uprzednio zaaranżowane rozmowy biznesowe, które z reguły trwają od 20 do 30 minut i odbywają się wg  wcześniej ustalonego harmonogramu. Takie spotkania pozwalają na wstępną prezentację i zapoznanie się z ofertą potencjalnych partnerów biznesowych, technologicznych i badawczych.

Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie: rozwiązań przemysłu 4.0 i Smart Factory,  rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu, drukowania w technologii 3D, produkcji przemysłowej, obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej, fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej, zarządzania energią, automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych oraz robotyki.

Jeśli poszukują Państwo nowych kontaktów, odbiorców produktów/usług, podwykonawców, dostawców, partnerów do projektów badawczych i technologicznych zapraszamy do rejestracji do 1 marca br., wówczas udział w imprezach jest bezpłatny.