Aktualności

IT dla biznesu. Webinar w ramach Festiwalu Cyfryzacji – 9.10

2020-09-23

Festiwal Cyfryzacji to największe wydarzenie edukacyjno-technologiczne w Polsce. Dziesięć dni dla wszystkich tych, którzy chcą poznać nowe i szybsze usługi oparte na rozwiązaniach cyfrowych. Oczywiście bierzemy w nim udział i 9 października zapraszamy na ciekawy, bezpłatny webinar, stworzony wraz z Partnerami: IT dla biznesu. Rozwiązania sprzyjające transformacji cyfrowej w firmie. 
Przede wszystkim pragmatyzm

Zebraliśmy doświadczenia firm technologicznych działających w Parku, naszego DataCenter PPNT oraz funkcjonowania w ramach DIH4Future. Przedyskutowaliśmy, co możemy zaproponować uczestnikom Festiwalu Cyfryzacji, zarówno tym, który chcą rozpocząć proces transformacji cyfrowej w swojej firmie, jak i tym, którzy są już w trakcie. Skupiliśmy się przede wszystkim na konkretnych rozwiązaniach IT dla biznesu, sprawdzonych w praktyce, wdrożonych, sprawnie funkcjonujących. Poznacie kilka ciekawych case study i przygód, z którymi przyszło się mierzyć na drodze wprowadzania oraz tworzenia usług cyfrowych.

Stawiamy na biznesowe tematy

Startujemy o 10:00. Czekają Was dwie godziny krótkich, interesujących prelekcji. Zresztą, sami zerknijcie:

  • Jak przygotować firmę do transformacji cyfrowej?
  • Firma on-line: jak się do tego przygotować i jak pracować bezpiecznie?
  • Jak dzięki systemom ERP zyskać przewagę biznesową?
  • Nowoczesne technologie liczące ludzi w dobie pandemii.
  • Cyfryzacja procesów biznesowych z wykorzystaniem platform low-code.
  • Systemy wideokonferencyjne w komunikacji wewnętrznej oraz jako wsparcie w biznesie.

Szczegółowa agenda oraz opis Prelegentów

Czekamy na Was w eksperckim gronie!

Jak widać, do wydarzenia włączyliśmy specjalistów z różnych dziedzin – od usług doradczych, wirtualizacji, konsultingu ERP, komunikacji multimedialnej, po AR i IIot. Wspierają nas bowiem merytorycznie RMS System, Apollogic, Transition Technologies PSC, Direct IT. To mocny zespół, z ogromnym doświadczeniem w branży IT, a Festiwal Cyfryzacji będzie okazją nie tylko do wymiany wiedzy, ale także do zadania pytań oraz nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

Bezpośredni link do webinaru – zanotuj w kalendarzu

Chcesz przypominajkę lub materiały pokonferencyjne? Zapisz się! >>>

Zapraszamy!