Aktualności

Jesteśmy partnerem Wolves Summit 2019

2019-09-18

Wolves SummitWolves Summit to uznana międzynarodowa konferencja dedykowana innowacjom w technologii. W tym roku odbędzie się 23-24 października 2019 w Warszawie. PPNT jest partnerem tego wydarzenia!

Wolves Summit wspiera innowacje pomagając startupom dotrzeć do właściwych inwestorów, przedstawicieli korporacji i executives. Dzięki temu, to jedno z najbardziej uznanych tego typu wydarzeń w Europie! W trakcie dwudniowej konferencji spotyka się kilkaset pomysłodawców, rozkręcających innowacyjne firmy i doświadczeni aniołowie biznesu, którzy mogą pomóc w rozwoju przełomowych wynalazków.

Co więcej, Wolves Summit to również okazja, żeby skorzystać z dobrze dopasowanych, ustawionych przed konferencją spotkań 1:1 z 500 inwestorami. Dotychczas zorganizowano 26501 takich spotkań, podczas 9. edycji, a o ich skuteczności świadczy średni deklarowany poziom zadowolenia na poziomie 92%.

Dlatego na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć PPNT! Nasz Park od lat wspiera rozwój innowacji, czy to dzieląc się wiedzą, czy organizując programy ułatwiające start w biznesie. O naszym zaangażowaniu świadczy chociażby własny fundusz kapitałowy inwestujący w perspektywiczne pomysły czy trwający właśnie program inkubacji 7 startupów w PPNT. No i pamiętać trzeba o organizowanych przez nas warsztatach Merlin ICT, w trakcie których przygotowujemy firmy do tworzenia dobrych, innowacyjnych produktów i usług.

Dlaczego warto pojechać na Wolves Summit?

  • Najlepszej jakości networkingu 1:1 w Europie
  • DARMOWY bilety dla dwóch przedstawicieli startupu (dla pierwszych 300 firm)
  • 200 inwestorów & 300 executives w jednym miejscu
  • Szczegółowe informacje o kryteriach inwestorów i korporacji dotyczących startupów
  • Uczestnicy z +67 krajów
  • Konkurs the Great Pitch
  • Impreza Networkingowa dla wszystkich uczestników

Zapisz się na Wolves Summit>>>