Strefa firm

Lokatorzy roku 2021

2021-12-15
W  roku 2021 dołączyli do nas nowi lokatorzy. Bardzo się cieszymy i zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą:

→   WELNICKI.PL  to firma, która profesjonalnie zajmuje się doradztwem i obsługą nieruchomości.

Voltspot Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą, montażem i obsługą instalacji fotowoltaicznych. Realizuje kompleksowe rozwiązania służące optymalizacji kosztów energii u przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Firma pracuje też nad innowacjami umożliwiającymi jeszcze lepsze wykorzystanie paneli słonecznych.

 Mäder Société Anonyme Sp.k.  Mäder Poland jest polskim oddziałem międzynarodowej korporacji Mäder Group czołowego dostawcy materiałów powłokowych dla kolei, posiadającego swoje fabryki we Francji, Niemczech i Szwajcarii a także w Indiach.

Tortuga IT Krzysztof Ignaszewski – zajmuje się implementacją rozwiązań analitycznych działających w oparciu o oprogramowanie oferowane przez SAP. Analiza potrzeb, prace rozwojowe oraz wdrożenia hurtowni danych, systemów raportowania, analiz i wizualizacji

→  Jakub Małecki – to przestrzeń tworzenia oprogramowania do analizy danych oraz modelowania z użyciem technik statistical learning, machine learning, deep learning. Ponadto, tworzenie systemów reportingowych i aplikacji www w języku R/Shiny. Oprócz tego szkolenia z programowania w R oraz Shiny dla firm i klientów indywidualnych.

Maśliński Law & Consulting Sp. z o.o. wspiera przedsiębiorców w zapewnieniu zgodności ich działalności z aktualnymi wymaganiami prawnymi w zakresie ochrony środowiska. Oferta spółki jest dedykowana dla producentów, importerów i dystrybutorów różnego rodzaju produktów, a także dla firm działających w obszarze gospodarki odpadami.

CodeBear Robert Krzysztoforski – Firma programistyczna zajmującą się zarówno budowaniem zaawansowanych aplikacji internetowych w technologiach Ruby, Elixir i JavaScript, jak i zarządzaniem infrastrukturą opartą o technologię Kubernetes. Współpracujemy lokalnie ze startup’ami z Poznania jak i z klientami z Australii.

JEKAradiologia Sp. z o.o. Firma świadcząca zdalne usługi opisów badań rentgenowskich (RTG), tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i mammografii w systemie teleradiologii. Opisy badań realizowane są przez specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej 24h na dobę.