Strefa firm

LOKATORZY ROKU 2022

2022-12-06
W 2022 roku dołączyło do nas 4 lokatorów. Bardzo się cieszymy i, tradycyjnie już, zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

 

BeSmarter sp. z o. o

Firma inkubowana, w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od października 2022 roku.
BeSmarter sp. z o. o to grupa specjalistów, praktyków, którzy zawodowo zajmują się wspieraniem biznesu. Pomagają firmom budować samodzielne i odpowiedzialne zespoły, które współpracują w oparciu o zaufanie i szacunek. Dostarczają niezbędną wiedzę, trenują umiejętności i optymalizują procesy.

e-file sp. z o. o

Firma komercyjna, w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od września 2022 roku.
E-file sp. z o. o to producent aplikacji, dzięki którym wypełnianie dowolnych obowiązków urzędowych jest proste, nowoczesne, elektroniczne i zgodne z najnowszymi przepisami prawa. Programy firmy umożliwiają rozliczyć elektronicznie PIT i załatwić szeroko pojęte e-formalności.

L-Systems sp. z o. o

Firma komercyjna, w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od czerwca 2022 roku.
L-Systems sp. z o. o to firma specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań informatycznych. Jest partnerem światowych liderów, jak IFS, Epicor, JDA, QlikTech i Sundoce. Wdraża pełen funkcjonalny zakres rozwiązań informactycznych w zakresie ERP, BI, MES i TMS, WMS, Obiegu Dokumentów i B2B.

Suder sp. z o. o

Firma komercyjna, w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od stycznia 2022 roku.
Suder sp. z. o. o to integrator systemów teleinformatycznych oraz ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych pod marką omnitel.co. Ich celem jest zapewnienie klientom kompleksowego wsparcia w zakresie doboru, utrzymania i obsługi infrastruktury teleinformatycznej i dostarczenie najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych i informatycznych.