Strefa firm

NAGRODY – PODSUMOWANIE 2022

2022-12-07
Zbliżający się koniec roku to dobry czas na podsumowania. 

W 2022 roku nie tylko dołączyli do nas nowi lokatorzy, ale odnosili także sukcesy!

Expansio otrzymało wyróżnienie od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za implementację aplikacji mobilnej do komunikacji dla firm (>>>). Firmie udało się także zakwalifikować do TOP10 w European Tech and Start-Up Days CodeAll (>>>) oraz znaleźć się w grupie 10 najlepszych startupów, które wzięły udział w programie akceleracyjnym w stanie Nevada (USA).
Szczegóły >>>

Apollogic zdobył CloudPlatform Competency-Mictrosoft Partner (>>>) a apoQlar od Apollogic znalazł się na okładce wydania BioSpectrum Asia.
Szczegóły >>>

Ewa Kurczak-Wawrowska, psycholog ze Stowarzyszenia „Potrafię więcej”, z sukcesem ukończyła certyfikowany kurs II stopnia zorganizowany przez firmę AssiTech, otrzymując tytuł konsultanta systemu C-Eye.
Szczegóły >>>

W tym roku dużo działo się w Panda Group. Firma znalazła się w TOP10 (na czwartej pozycji) wśród Projektantów i Deweloperów Magento w Polsce(>>>), według rankingu Clutch na rok 2022. Otrzymała także wyróżnienie Bronze Adobe Solution Partner (>>>) i nagrodę The Clutch22 badge (>>>). Panda Group znalazła się w trójce finalistów European eCommerce Awards 2022 (>>>) oraz otrzymała doskonałą 5-gwiazdkową ocenę na Clutch w roku 2022 (>>>). Panda Group znalazło się także w trójce finalistów European eCommerce Awards 2022.
Szczegóły >>>

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku!