Aktualności

Perspektywy Women in Tech Summit – zaproszenie na wydarzenie

2020-11-05

women in tech Perspektywy Women in Tech Summit to spotkanie kobiet z branży Tech & IT, które odbędzie się online w dniach 8-9 grudnia. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia, a nasze ekspertki będzie można spotkać wśród liderek z całej Europy.

 

Perspektywy Women in Tech Summit to wielkie święto kobiet w informatyce, technologii i nauce. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 6 300 uczestników z 52 krajów. W tym roku wydarzenie odbędzie się w całości online. W programie 2 dni obfitujące w spotkania z inspirującymi ludźmi, ciekawe wystąpienia i networking. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w części konferencyjnej, w ramach której nie zabraknie merytorycznych wystąpień. Ponadto na uczestników wydarzenia czekają spotkania 1:1, w tym spotkania z ekspertkami PPNT. Co ważne, na wirtualnej konferencji będzie możliwość spotkania przyszłych pracodawców, porozmawiania na ich wirtualnych stoiskach, a także wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych! Ponadto organizatorzy przygotowali specjalny program grantowy dla studentek i studentów kierunków technicznych oraz ścisłych.

To będą dwa wyjątkowe dni, ponieważ konferencja Perspektywy Women in Tech Summit to:

  • wielu inspirujących mówców,
  • 10 000 uczestników z całego świata,
  • sesje mentoringowe 1:1,
  • 60 świetnych technicznych i „soft-skillowych” warsztatów,
  • wirtualna Strefa Expo.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz #ScaleupChampions są partnerem tegorocznej edycji Perspektywy Women in Tech Summit. W wydarzeniu wezmą udział liderki projektu Scale-up Champions, które w trakcie spotkań 1:1 chętnie opowiedzą o ofercie programu  #ScaleupChampions skierowanej do młodych firm technologicznych z całej Europy.

Szczegóły i rejestracja

 

Zapraszamy!