Aktualności

Scale-up Champions na mapie polskiego fundingu

2020-09-28

Nasz projekt Scale-up Champions został umieszczony na mapie polskiego fundingu. Znaleźliśmy się w gronie 25. akceleratorów wspierających startupy na najwcześniejszym etapie rozwoju.

Polski ekosystem startupowy nieustannie się rozwija, a to także za sprawą zwiększających się możliwości pozyskiwania środków. Do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedsiębiorczością, z pomocą przychodzą programy akceleracyjne, a wśród nich nasz Scale-up Champions, który znalazł się na mapie polskiego fundingu przygotowanej przez Inovo Partners. Scale-up Champions został uwzględniony w zestawieniu akceleratorów. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie znaleźć się w tak wspaniałym gronie!

Mapa polskiego fundingu 

 

W tym miejscu warto wspomnieć, że nie jest to jedyny powód do dumy związany z projektem Scale-up Champions! Z dnia na dzień rośnie baza partnerów programu. Do grona partnerów Scale-up Champions dołączyli już: Inovo Partners, SMOK Ventures, SpeedUpGroup, LT Capital, Evig Alfa, Venture INC, Valuetech Seed Fund, Adamed oraz PwC Polska. Już niebawem pełna lista inwestorów, korporacji oraz mentorów pojawi się na stronie projektu.

 

***
Przypominamy także, że nadal trwa rekrutacja startupów do pierwszej rundy Investment Readiness Program. Nabór został wydłużony do 8 października br. Nie przegapcie szansy na nawiązanie relacji z najlepszymi inwestorami, korporacjami oraz mentorami z całej Europy! Czekamy na wasze zgłoszenia! A jeśli macie jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, a także do spotkań podczas Wolves Summit – chętnie opowiemy Wam o Scale-up Champions!

Formularz aplikacyjny