Aktualności,EEN

Spotkania biznesowe dla przedsiębiorców – poznaj partnerów biznesowych dzięki sieci EEN!

2020-06-30

Pomimo pandemii sieć Enterprise Europe Network nie zwolniła tempa, a ostatnie miesiące były okazją do zmiany formy organizowania jednego z kluczowych działań Sieci jakimi są międzynarodowe spotkania biznesowe dla przedsiębiorców. Wydarzenia te, odbywające się w formule B2B przy okazji najważniejszych wydarzeń targowych i konferencji to doskonałe narzędzie do poznania potencjalnych zagranicznych partnerów biznesowych. Niemal wszystkie z nich odbywają się obecnie w formule zdalnej, on-line, a więc uczestnictwo w nich jest tym bardziej ułatwione. W organizację wybranych wydarzeń są zaangażowani polscy partnerzy sieci EEN, w tym Poznański Park Naukowo-Technologiczny, a więc polscy uczestnicy będą mogli liczyć na bezpośrednią pomoc i asystę zarówno w trakcie rejestracji, wyborze partnerów do spotkań jak i w ich trakcie.

Oto lista wybranych wydarzeń odbywających się w najbliższym czasie:

Technology & Business Cooperation Days 2020

Spotkania w formie ciągłej on-line do 16 lipca. Jedno z największych wydarzeń b2b dla branży nowoczesnych technologii wytwarzania, przemysłu 4.0 i innych. Ponad 800 zarejestrowanych uczestników.

eHealth Match 2020

25-27 sierpnia 2020; Goeteborg, Szwecja. Spotkania biznesowe dla branży nowoczesnych technologii medycznych.

Riga Food 2020 – Virtual Matchmaking event

7-10 września 2020; Ryga, Łotwa. Spotkania w formie on-line dla branży spożywczej.

Danish IP Fair 2020

23 września 2020; Kopenhaga, Dania. Wystawa wynalazków i spotkania kooperacyjne dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami powstałymi na uczelniach.

Szczególną uwagę zwracamy na wydarzenia organizowane przez nasz ośrodek sieci EEN oraz przez naszych partnerów ze Szczecina:

BUD-GRYF & HOME Matchmaking

23 października 2020; Szczecin. Wielobranżowe spotkania kooperacyjne dla firm działających w energetyce, budownictwie i wyposażeniu wnętrz

SUBCONTRACTING MEETINGS 2020

4-6 listopada 2020; Poznań. Spotkania biznesowe dla przedsiębiorców z branży przetwórstwa metali i innych branż przemysłowych.

 

Wszystkie wyżej wymienione wydarzenia, aczkolwiek przeznaczone dla różnych branż, cechuje: doskonała organizacja, świetna atmosfera i asysta partnerów sieci EEN. Oprócz tych wydarzeń, zarówno w Polsce i Europie organizowane są inne wydarzenia, a ich lista jest dostępna na stronie sieci EEN oraz https://www.een.org.pl/#events.

Zapraszamy!