Aktualności,EEN

Spotkania biznesowe dla przedsiębiorców

2019-08-26

Spotkania biznesowe w PPNT

Dla firm poszukujących sposobów na rozwój i podbicie nowych rynków szykuje się szereg interesujących spotkań biznesowych organizowanych przez sieć EEN. To świetna okazja do poznania przyszłych partnerów do współpracy międzynarodowej. Dlatego warto z nich skorzystać!

Jesień to tradycyjnie intensywny okres w działalności biznesowej. Międzynarodowe spotkania biznesowe dla przedsiębiorców to jedno z najważniejszych działań sieci Enterprise Europe Network, do której należy Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Odbywają się one podczas kluczowych branżowych targów w Polsce i za granicą, aby tym łatwiej było z nich skorzystać. W organizację wybranych wydarzeń będą zaangażowani polscy partnerzy sieci EEN, w tym PPNT, aby polscy uczestnicy mogli liczyć na bezpośrednią pomoc i asystę zarówno w trakcie rejestracji, wyborze partnerów do spotkań, jak i na miejscu.

Najbliższe spotkania biznesowe:

International B2B meetings at EMO 2019 – 16-20 września 2019, Hannover, Niemcy
Jedno z największych wydarzeń b2b dla branży metalowej organizowanych w ramach sieci EEN. W poprzedniej edycji w wydarzeniu wzięło udział niemal 300 uczestników z 25 krajów.

Matchmaking Business Meetings – MBM FOR ARCH 2019 – 20 września 2019, Praga, Czechy
Spotkania kooperacyjne dla firm działających w branży budowlanej i wyposażenia wnętrz oraz innych branż.

MARKETPLACE AUSTRIA FOOD 2019 – 1 października 2019, Wiedeń, Austria
Spotkanie biznesowe przeznaczone dla importerów i kupców produktów spożywczych, którzy chcą rozpocząć współpracę z producentami żywności i napojów z Austrii.

DRONETECH 2019 B2B Meetings – 18-19 października 2019, Toruń
Spotkania kooperacyjne dla firm i innych jednostek produkujących i używających drony.

Subcontractor connect 2019 – 12-13 listopada 2019, Jönköping, Szwecja
Największe w Skandynawii spotkania dla branży kooperacji przemysłowej. W ostatniej edycji 130 uczestników z 16 krajów wzięło udział w ponad 250 spotkaniach, a wśród firm poszukujących dostawców usług kooperacyjnych były takie firmy jak Volvo Cars, Scania, CERN, Trelleborg Industrial Solutions, Toyota Material Handling Manufacturing, Fläkt Woods, SKF i inne.

Organic Food & Eco Life Matchmaking – 13-14 listopada 2019, Malmö, Szwecja
Spotkania kooperacyjne dla firm działających w branżach bio i eko żywności, kosmetyków i innych. Zeszłoroczna, pierwsza edycja okazała się sukcesem – 130 uczestników z 32 krajów wzięło udział w 200 spotkaniach.

Industrial Bridge 2019 – 27 Listopad 2019, Szczecin
Międzynarodowe spotkania biznesowe adresowane do branży stalowej, morskiej i stoczniowej, transportowej/logistycznej oraz energii odnawialnej.

 

Wszystkie wyżej wymienione wydarzenia, aczkolwiek przeznaczone dla różnych branż, cechuje przede wszystkim doskonała organizacja, obecność na miejscu konsultantów i ekspertów sieci EEN i świetna atmosfera. Oprócz tych wydarzeń, zarówno w Polsce i Europie organizowane są inne wydarzenia, a ich lista jest dostępna na stronie sieci EEN: https://een.ec.europa.eu/events oraz https://www.een.org.pl/#events

Dodatkowo, firmy zainteresowane pozyskaniem partnera w wybranej branży, mogą skorzystać z naszej usługi wspierania w poszukiwaniu partnera technologicznego.