Aktualności,EEN

SUBCONTRACTING MEETINGS 2023 – SZANSA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW NA ROZWÓJ BIZNESU

2023-04-12
Poznański Park Naukowo-Technologiczny (PPNT) we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz siecią Enterprise Europe Network (EEN) zapraszają przedsiębiorców na dwunastą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings”.
Targi odbędą się w dniach 31 maja – 1 czerwca, a ich głównym celem jest kojarzenie zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami.

 

Zakres tematyczny Targów jest bardzo szeroki i obejmuje przetwórstwo metali, tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów oraz drewna. Subcontracting Meetings to rzadka okazja dla przedsiębiorców na zdobycie wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie swojej bazy podwykonawców. Dzięki temu wydarzeniu można zwiększyć swoje szanse na rozwój i wzmocnienie pozycji na rynku.

„Subcontracting Meetings to unikalne wydarzenie, które daje przedsiębiorcom możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, znalezienia nowych klientów oraz rozwoju swojego biznesu. Wierzymy, że tegoroczna edycja spotkań przyniesie wiele korzyści dla uczestników i przyczyni się do dalszego rozwoju przemysłu” – mówi Marek Woźniak, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Subcontracting Meetings to wydarzenie zorganizowane z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają sposobów na rozwój swojego biznesu oraz na poszerzenie swoich horyzontów.

Do planowania spotkań służy specjalna platforma internetowa, na której można zapoznać się z dostępnymi ofertami, a następnie ustalić szczegóły stacjonarnego 30-minutowego spotkania. Subcontracting Meetings odbywają się w specjalnie zaaranżowanej w tym celu strefie, na terenie Targów.

W imieniu ośrodka sieci EEN, działającego przy PPNT, zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 15 maja br.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Więcej informacji znajduje się tutaj