Aktualności

Success story: Zasypiamy.pl

2021-06-25

Rozwój Zasypiamy.pl jest najlepszym dowodem na to, że gdy raczkująca firma spotyka na swojej drodze doświadczonego gracza, powstają rzeczy innowacyjne, kreatywne i odpowiadające na potrzeby odbiorców. 

Poznański Park Naukowo-Technologiczny od ponad 25 lat wspiera rozwój innowacyjnych startupów. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, ale nie brakuje nam także chęci i zaangażowania do wdrażania w biznesowy świat kolejnych kreatywnych pomysłodawców. Do tej pory w naszym inkubatorze „wykluło” się ponad 120 firm, z których kilkanaście z powodzeniem rozwija się na konkurencyjnym rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby firmy inkubowane w PPNT mogły się efektywnie rozwijać i umacniać swoją pozycję.

Wśród firm, które skorzystały z naszego wsparcia znalazło się także Zasypiamy.pl, którego właścicielka, Weronika Pomin, postanowiła podzielić się historią powstania i rozwoju swojego biznesu.

Zasypiamy.pl to firma, której główną misją jest pomoc rodzinom w odzyskiwaniu… snu. Ideą firmy jest działalność w zakresie wspierania rodzin, z wykorzystaniem łagodnych metod i całościowego spojrzenia na dziecko i rodzinę. Zasypiamy.pl współpracuje z psychologiem dziecięcym, pediatrą, dietetykiem i coachem rodzinnym.Ale Zasypiamy.pl to znakomity przykład tego, jak życie prywatne motywuje do zawodowego rozwoju. Weronika Pomin, założycielka właścicielka Zasypiamy.pl w 2019 roku zgłosiła do PPNT po wsparcie w rozwoju swojej działalności. I tak, dzięki prężnej współpracy z PPNT i ogromnej motywacji właścicielki, Zasypiamy.pl nabrało wiatru w żagle!

Zapraszamy do lektury wpisu!

Pomysł na biznes, który zrodził się z doświadczenia – historia Zasypiamy.pl