Aktualności

Szukamy 7 wspaniałych start-upów – rusza program InQbacji

2019-02-25

Program InQbacji w PPNT

W PPNT właśnie rozpoczynamy rekrutację do programu InQbacji – siedem młodych innowacyjnych firm znajdzie u nas wsparcie merytoryczne, finanse na rozwój i biuro. Zapraszamy!

Prowadzisz od niedawna własną innowacyjną firmę, a może masz pomysł na biznes z potencjałem? Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na rynkowy sukces, skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i przez 18 miesięcy korzystaj ze wsparcia, jakie daje program InQbacji w PPNT.

W ramach programu otrzymasz:

  • Biuro lub laboratorium na terenie PPNT
  • Wsparcie finansowe na niezbędne zakupy
  • Indywidualnie dobrany pakiet usług doradczych od ekspertów biznesu, którzy podpowiedzą jak skutecznie opracować strategię rynkową, zbudować silny zespół, wybrać sposób opodatkowania i formę prawną, pozyskać inwestora czy przygotować się do ekspansji zagranicznej.

Zainteresowani?

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROGRAMU

APLIKUJ ON-LINE

Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do niedzieli 24.03 do godz. 23:59:59.

***

Poznański Park Naukowo-Technologiczny od prawie 25 lat wspiera rozwój innowacyjnych start-upów. Dysponujemy nowoczesnymi budynkami biurowymi otoczonymi zielenią, która wspiera kreatywną pracę. Do tej pory w naszym inkubatorze „wykluło” się ponad 120 firm, z których kilkanaście z powodzeniem rozwija się na konkurencyjnym rynku. Dodatkowo w latach 2016-2018 w ramach programu „Po-Po-Jutrze” wyinkubowaliśmy kilkanaście innowacji społecznych dedykowanych nowoczesnej edukacji.

Projekt „Indywidualne Plany InQbacji Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego nowym narzędziem wspierania firm w początkowej fazie działalności” jest finansowany z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020., Poddziałanie 1.3.1. Wsparcie inkubacji przedsiębiorstw.