Aktualności

Rozwiń umiejętności biznesowe na szkoleniach PPNT

2018-02-07

logo merlina

Nie chowaj swojego pomysłu do szuflady tylko dlatego, że nie wiesz jak opracować go biznesowo i sprzedać. Dobry pomysł to początek nowej, ciekawej drogi. Warto go rozwijać! Wykorzystaj nasze szkolenia i zrealizuj marzenie o rynkowym sukcesie.

Sukces na rynku to mały procent talentu i cała reszta ciężkiej pracy. My część tej pracy wykonamy za Ciebie, a dokładniej: pokażemy Ci jak unikać pułapek i wykorzystywać okazje rynkowe. Z nami komercjalizacja pójdzie łatwiej!

Rozwiń z PPNT umiejętności okołobiznesowe

Skorzystaj z naszych szkoleń, które pozwolą Ci płynnie i lekko przejść od pomysłu do sukcesu biznesowego. Nasze szkolenia zabiorą Ci kilka godzin, zatem nie utkniesz z nami na długo, a otrzymasz w pigułce najważniejszą wiedzę z zakresu umiejętności okołobiznesowych.

Nasze szkolenia:

Nasze meetupy:

To pełen pakiet ośmiu szkoleń prowadzonych przez doświadczonych ekspertów PPNT oraz współpracujących z nami specjalistów.  Możesz skorzystać ze wszystkich szkoleń lub wybrać te, które Ciebie najbardziej interesują. Ważne, aby pozwoliły rozwinąć Tobie i Twoim pomysłom biznesowe skrzydła.

Dla kogo nasze szkolenia?

Do udziału zapraszamy naukowców, innowatorów, startupowców i przedstawicieli firm głównie z branży ICT lub innych związanych z innowacjami i technologią. Wszystkich, którzy mają produkt lub pomysł, ale brakuje im wiedzy lub umiejętności aby poprowadzić go biznesowo Zapewniamy nie tylko szkolenia, ale także realną sieć kontaktów networkingową, webinaria, meet-upy z potencjalnymi klientami i inwestorami, networking oraz szansę na włączenie w działania sieci Startup Europe i wyjazdy na europejskie eventy.

 

Pobierz ulotkę


Osoba do kontaktu: natalia.rymarczuk@ppnt.poznan.pl

Liderem programu MERLIN jest Politechnika Kartageńska, a partnerami zostali: Innovation BluSpecs z Hiszpanii, Civitta Litwa i St John’s Innovation Center z Wielkiej Brytanii oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM. 

STRONA INTERNETOWA PROJEKTU  MERLIN

Projekt otrzymał finansowanie z unijnego programu badawczo-innowacyjnego „Horyzont 2020” w ramach umowy o dotację nr 780460.

Flaga EU_Merlin_opis_ang


Z warsztatów w ramach projektu Merlin skorzystały już setki osób. Oto kilka historii ich biznesowej drogi i rynkowego sukcesu:

Posłuchajcie też kilku innych ciekawych historii: