Aktualności

Warsztaty Alfa School, czyli jak rozwijać pomysł na biznes?

2019-11-15

3 i 4 grudnia zapraszamy do Warszawy na warsztaty Alfa School. Warto dołączyć, gdyż pomagają one one młodym pomysłodawcom zamienić efekty badań naukowych w efektywny biznes! Udział jest bezpłatny!

Pracujesz nad innowacyjnym projektem i zastanawiasz się nad możliwościami jego rozwoju? Weź udział w warsztatach Alfa School w Warszawie, podczas których dowiesz się jak go z sukcesem przekuć w dochodowy biznes! Wydarzenie odbędzie się 3 i 4 grudnia w Centralnym Domu Technologii.

ZAPISZ SIĘ>>>

Warsztaty Alfa School powstały z myślą o osobach, które nie zawsze wiedzą, jak swoją ciężką pracę przekuć w prosperujący biznes. Dlatego to wydarzenie jest idealnym miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy twórcami innowacyjnych rozwiązań, a doświadczonymi przedstawicielami biznesu. Będzie to również okazja, aby zdobyć unikatową wiedzę na temat rozwoju oraz komercjalizacji projektów technologicznych.

Dodatkowo uczestnicy poznają tajniki wystąpień publicznych i pitchingu, a także na warsztacie prowadzonym przez ekspertów PPNT dowiedzą się jak można wykorzystać metodę Design Thinking w procesie projektowania biznesu.

Co więcej, w trakcie dwóch, intensywnych dni, uczestnicy otrzymają wiedzę z obszaru budżetowania projektu i dowiedzą się więcej na temat procedury patentowej, która pozwoli im zabezpieczyć własność intelektualną nowo powstałej firmy. Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami, ponieważ w wydarzeniu biorą udział fundusze VC.

Organizatorem wydarzenia są SpeedUp Venture Capital Group, Poznański Park Naukowo-Technologiczny z realizowanym przez niego projektem Merlin oraz Infini.

Więcej informacji o wydarzeniu>>>

***
W swojej blisko 5-letniej historii, warsztaty Alfa School odbyły się już w kilku miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Lublinie, Krakowie, Białymstoku i Poznaniu.