Aktualności

Webinar o projekcie Innovation coach

2020-04-27

Webinar o projekcie Innovation coach

Innowacje to klucz do rozwoju firmy! Dowiedz się, jak je wdrażać i skąd pozyskać na nie finansowanie dzięki projektowi Innovation Coach. 7 maja zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, jak udział w projekcie Innovation Coach pomoże Twojemu biznesowi szybciej się rozwijać.

Już 7 maja (w czwartek) organizujemy webinar o projekcie Innovation Coach, który kierujemy do przedsiębiorców chcących wdrażać innowacje.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR>>>

Głównym celem e-wydarzenia jest przedstawienie oferty Instrumentu STEP, dedykowanego firmom gotowym rozwijać się poprzez innowacje wdrażane z pomocą funduszy europejskich.

Dodatkowo w trakcie spotkania przedstawimy zmiany w ofercie Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w związku z Covid-19 oraz historia firmy, która skorzystała z dofinansowań unijnych.

Po trzecie, webinar o projekcie Innovation coach obejmie prezentacje ekspertów z PPNT, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Agenda (uwaga, w agendzie mogą zajść drobne zmiany!):

11.50–12:00 Powitanie
12:00–12:20 Projekt STEP, II ścieżka: Innovation Coach – warunki przystąpienia do projektu, zaprezentowanie oferty,

Bartłomiej Walczak, Michał Wujewski, Koordynatorzy projektu Innovation Coach na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego, Poznański Park Naukowo-Technologiczny

12:20–13:20 Projekt STEP, I ścieżka: Wstępna Weryfikacja Pomysłu na Projekt – możliwości otrzymania wsparcia

Patrycja Zeszutek, Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

13:20–14:00 Oferta PO IR i wdrożone zmiany w związku z Covid-19

Przedstawiciel Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

14:00–14:10 Historia innowacji dofinansowanej w euro

Leszek Broniarek, BBH Biotech sp. z o.o. (beneficent H2020)

14:10–14:30 Sesja pytań i odpowiedzi/ Zakończenie spotkania

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Dlatego, aby wziąć udział w e-spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza on-line>>>

Przed 7 maja na podany adres e-mail wyślemy Ci link do webinarium.

Więcej informacji udziela: Michał Wujewski, tel. +48 61 827 97 67 , email: mw@ppnt.poznan.pl

Webinar o projekcie Innovation Coach to uzupełnienie wydarzeń, jakie do tej pory organizowaliśmy w Zielonej Górze i Poznaniu.