Aktualności

Piszesz wniosek do Go to brand – EXPO 2020? Pomożemy!

2020-03-18

wniosek do go to brand Nasi eksperci pomogą napisać wniosek do Go to brand – EXPO 2020! Celem konkursu jest sfinansowanie promocji polskich marek produktowych na rynkach zagranicznych.

Nawet jeśli dziś rynki światowe lekko zwolniły, to już teraz warto pracować nad planem, który pozwoli utrzymać działalność w przyszłości. Dlatego, jeżeli myślisz o tym, w jaki sposób promować markę, to dobrym pomysłem może być ubieganie się o rządowe dofinansowanie do udziału w targach branżowych. Eksperci PPNT pomogą Ci napisać zwycięski wniosek do Go to brand – EXPO 2020!

„Go to Brand” to nazwa dla serii konkursów dedykowanych polskim przedsiębiorcom, którzy chcą promować swoje marki na rynkach zagranicznych. Tym razem konkurs dotyczy wyjazdu na EXPO 2020 do Dubaju (targi trwają od października 2020 do kwietnia 2021).

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

  • udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i inne działania promocyjne związane z udziałem w EXPO2020 w Dubaju
  • sfinansowanie kosztów usługi doradczej w zakresie przygotowania wejścia na rynek krajów Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Dlaczego warto? Bo możesz otrzymać aż 425 670 zł!

Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu.

Termin składania wniosków upływa 14 maja 2020

Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie i pojechać do Dubaju, zleć nam napisanie Twojego wniosku do Go to brand – EXPO 2020. Nasi eksperci mają niezbędne doświadczenie w aplikowaniu nie tylko do konkursów Go to brand, ale też do innych krajowych i europejskich inicjatyw (>>>szczegóły). Chętnie się nim podzielimy!

Kontakt:

Natalia Kuc
e-mail: natalia.kuc@ppnt.poznan.pl
tel: 61 827 97 13, 799 022 732

Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością pomożemy stworzyć wniosek do Go to brand dla Twojej firmy!