Aktualności

Wydarzenia dla startupów. Zniżka na Infoshare, zaproszenie na Smart-ups

2020-08-25

Wydarzenia dla startupów

Już we wrześniu odbędą się dwa ciekawe wydarzenia dla startupów. Oba będą w on-line i dedykowane są dla młodych firm technologicznych. Mowa o Infoshare i Smart-ups 2020, w które się zaangażowaliśmy.

Kiedy prowadzisz młody biznes, to dedykowane wydarzenia dla startupów, pomagają zdobyć cenne kontakty i wiedzę od bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Dlatego warto znaleźć czas i dołączyć do dwóch eventów, w które zaangażował się nasz Park.

InfoShare 2020

Już 23 września wystartuje Infoshare 2020. Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej w tym roku debiutuje w nowej odsłonie – online.

Jako „community partner” wydarzenia mamy dla Was specjalne kody zniżkowe -15% na zakup biletów na InfoShare!
Kod to: is20ppnt15

Bilety można kupić na stronie: https://infoshare.pl/is-register/. Na uczestników czeka 6 dni wypełnionych prelekcjami i nowymi możliwościami networkingu. Warto dołączyć, bo prelekcje będą odbywać się na 9 scenach tematycznych, w tym 7 technologicznych. Wystąpią m.in.

  • John Romero – twórca kultowych gier takich jak DOOM,
  • Neil Patel – jeden z top 10 marketerów wg magazynu Forbes,
  • Audrey Tang – Minister ds. Cyfryzacji Tajwanu,
  • Joanne Pransky – pierwsza na świecie psychoterapeutka robotów.

Dodatkowo na scenach technologicznych nie zabraknie doświadczonych specjalistów z największych firm technologicznych jak Google, Spotify czy Twitter.

Smart-ups 2020

Z kolei Smart-ups 2020 to w pełni bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się 11-18 września 2020. Udział w wydarzeniu to świetna okazja na poznanie inwestorów, korporacji oraz projektów z całej Europy podczas spotkań B2B. Jako organizatorzy projektu Scale-up Champions jesteśmy partnerami tego wydarzenia!

Inicjatywa skierowana jest do startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw specjalizujących się w branżach:

  • Industry 4.0
  • Digitalization
  • Smart City / Smart Factory
  • Circular Economy
  • Sustainability

Wystarczy zarejestrować się na stronie oraz wypełnić swój „market place” >>> https://smart-up-2020.b2match.io/signup i będziesz gotowy do umawiania spotkań! UWAGA! podczas wypełniania formularza należy zaznaczyć „Scale-up Champions” jako „support office”