Aktualności

ZRÓWNOWAŻONA MOBILNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE OBYWATELI – PE4TRANS W GRECJI, WEŹ UDZIAŁ!

2022-09-21
Już 28 września br., w Grecji – Thessaloniki,  odbędzie się wydarzenie zorganizowane przez partnerów PE4Trans „Zrównoważona mobilność i zaangażowanie obywateli”. Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest jednym z pięciu partnerów realizujących projekt PE4Trans.

 

Jeśli infrastruktura i usługi będą dla ludzi doskonale rozwinięte to zamienią oni swoje prywatne samochody na transport publiczny i rowery. Współcześnie wiele osób musi zmienić swoje nawyki związane z mobilnością. Możliwe jest to tylko w oparciu o wartości i potrzeby a zmobilizowanie ludzi do zmiany możliwe jest w drodze komunikacji, poprzez rozmowę.

Partnerzy PE4Trans chcieliby dzielić się integralnymi rozwiązaniami na rzecz zrównoważonej mobilności, które zostały opracowane i ukształtowane przy udziale obywateli.

Wszystkich zainteresowanych, w szczególności decydentów i praktyków zajmujących się mobilnością i transportem publicznym, zapraszamy do omówienia wyzwań związanych z mobilnością w obecnych kryzysach i sposobach ich rozwiązywania – wspólnie z obywateli.

Na wydarzenie 28 września, w godz. 10:00-16:00, obowiązują zapisy i konieczne jest wypełnienie formularza.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Agenda znajduje się tutaj.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: zdtt@ppnt.poznan.pl