Aktualności

Jesteśmy partnerem akcji „All in my hands” marki Semilac

2018-04-12
PPNT Poznan_szkolenia_semilac_CSR„All in my hands” to pomysł firmy Nesperta, właściciela marki Semilac. Akcja ma na celu wesprzeć przedsiębiorczość kobiet i ułatwić im zakładanie firm.

Uczestniczki programu mogą liczyć na granty wspierające rozwój biznesu i profesjonalne warsztaty ułatwiające dopracowanie pomysłu, które poprowadzą eksperci z naszego Parku.

„Prosta droga do zmalowania własnej firmy” – pod takim hasłem odbędzie się cykl warsztatów wspierających rozwój biznesu, jakie w ramach kampanii „All in my hands” przeprowadzą eksperci z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Nawet najlepsze pomysły na biznes nie zawsze przekładają się na „przeżywalność” firmy, jej kondycję czy sukces rynkowy. Są jednak proste narzędzia, które pomagają dopracować pomysł na tyle, aby zwiększyć prawdopodobieństwo przetrwania firmy i wzrostu dochodów – tłumaczy Maciej Nowak, kierownik Działu Preinkubacji w PPNT. W programie warsztatów znajdą się takie zagadnienia, jak budowanie biznesplanu czy definiowanie potencjalnych klientów.

Szkolenia odbędą się w pięciu największych  miastach w kraju. Pierwsze spotkanie planowane jest na maj. W warsztatach wezmą udział studentki z 5 szkół kosmetycznych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie https://semilac.pl/pl/csr#colors-grid