Aktualności

Nasz lokator wśród Poznańskich Liderów Przedsiębiorczości

2018-04-18
Firmy z PPNT Poznań wygrywają w Poznanskim Liderze PrzedsiębiorczościExpansio, innowacyjna firma rozwijająca się w PPNT, znalazła się wśród wyróżnionych uczestników konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii start-up. Brawo!

Poznański Lider Przedsiębiorczości to konkurs, którego celem jest wyłonienie najbardziej dynamicznych i obiecujących firm z naszego regionu. To narzędzie promocji przedsiębiorców, forma wsparcia dla ich rozwoju oraz, oczywiście, możliwość pochwalenia się swoim biznesem. Firmy, które wybrały PPNT jako miejsce na prowadzenie działalności, od lat zbierają laury i wyróżnienia w tym konkursie.

W tegorocznej edycji Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, firma Expansio, lokator naszego Parku, uzyskała wyróżnienie w kategorii start-up.

Expansio to firma z branży IT, która oprócz oferowania usług programistycznych, rozwija również projekt Code All, dedykowany dzieciom i nauczycielom. którzy chcą zgłębiać tajniki kodowania. Firma prowadzona jest zgodnie z tzw. turkusową filozofią, jednym z najnowszych trendów wśród start-upów. W PPNT są od 2017 r. Gratulujemy najnowszego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Firmy z PPNT Poznań wygrywają w Poznanskim Liderze Przedsiębiorczości

Wręczenie nagrody dla firmy Expansio.

***

Poznański Lider Przedsiębiorczości wybierany jest od 2003 r.  Do tej pory w konkursie udział wzięło łącznie blisko 700 firm z  terenu Poznania oraz powiatu poznańskiego. W dotychczasowej historii konkursu, firmy z PPNT wyróżniane i nagradzane były w 2009, 2014, 2015, 2016 i 2018 roku. W poprzedniej edycji, po raz pierwszy w kapitule konkursu zasiadł dyrektor PPNT, prof. Guliński.

Zdjęcia: www.poznan.pl/mim/lidermsp/