Aktualności

Pracujemy nad nowymi modelami biznesowymi z Volkswagen Poznań

2017-08-07

VW Poznan i PPNT Poznan - wspolne warsztaty3Współczesna gospodarka oparta jest o transport samochodowy, a zmieniające się rynki i potrzeby klientów nakładają na producentów aut coraz to nowe wyzwania. Eksperci PPNT pomagają pracownikom jednego z największych światowych producentów w wypracowaniu nowych koncepcji biznesowych w tym zakresie.

7 sierpnia w naszym Parku odbywa się interdyscyplinarny, aktywny warsztat z Volkswagen Poznań. W warsztatach wezmą udział przedstawiciele Zarządu VW Poznań, wybrani pracownicy i inni goście, a nad całością czuwać będą eksperci z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Wypracowane na warsztacie koncepcje zostaną poddane dalszej analizie i na tej podstawie podjęta zostanie decyzja o ich wdrażaniu.

Warsztat ma pomóc w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań wspierających Volkswagen w osiąganiu założonych celów biznesowych i społecznych. Jego przebieg oparty będzie o unikatową metodologię i wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w rozwijaniu innowacji w firmach.

VW Poznan i PPNT Poznan - wspolne warsztaty2

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.