Aktualności

Od Seulu po San Diego – sukcesy lokatorów

2017-07-07

Lokatorzy PPNT błyszczą na światowych wydarzeniach! Firma IC Solutions właśnie jest w Seulu, gdzie wraz z partnerem, firmą Anoto, oprawocuje nową strategię dotarcia do klientów międzynarodowych, a pracownicy BBH Biotech wrócili z San Diego, gdzie prezentowali się podczas targów BIO International Convention.

BBH Biotech w USA

BBH biotech_lokator PPNT Poznan_na targach Bio ConventionNa początku roku BBH Biotech Polska Sp. z o.o. została wybrana do udziału w Overseas Trade Fairs Participation Programme. Program dedykowany był firmom, które są beneficjentami Instrumentu MŚP w programie Horyzont 2020.Dzięki temu zwycięstwu przedstawiciele BBH Biotech Polska wzięli udział w jednych z największych targów biotechnologicznych na świecie – BIO International Convention, które odbyły się 19-22 czerwca 2017 w San Diego, USA. Na targi do San Diego pojechało tylko 15 firm wybranych z całej Unii Europejskiej.

Firma promowała swoje dwa kluczowe projekty dotyczące:

  • Wykorzystania ultradźwięków do usprawnienia bioprocesów
  • Wykorzystania jadu pszczelego m.in. w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym

Zwycięzcy konkursu wystawili się w specjalnie dedykowanym im pawilonie. Na Targi przybyło ponad 3,5 tys. organizacji oraz 1800 wystawców. Wzięło w nich udział ponad 16 tys. uczestników z 74 krajów, którzy odbyli ponad 41 000 spotkań. Inkubowana firma parkowa miała zatem doskonałą możliwość by nawiązać wiele kontaktów biznesowych, a tym samym pozyskać nowe możliwości rozwoju firmy.

IC Solutions w Seulu

IC Solutions_lokator PPNT Poznan_rozwija współpracę w SeuluIC Solutions pisze na swoim Facebooku: „Wybrani partnerzy Anoto zostali zaproszeni na Anoto Global Solutions Roundtable do Seulu – wśród nich także IC Solutions. Wspólnie z producentem długopisów cyfrowych opracowujemy strategię rozwoju produktu oraz plan sprzedaży międzynarodowej. Jest to również okazja, aby wymienić się doświadczeniem z ludźmi z całego świata – m.in. Stanów Zjednoczonych, Australii, Ameryki Południowej. Okazuje się, że na całym świecie papier jest tak samo wykorzystywany i są z nim dokładnie takie same problemy – jest uciążliwy w organizacjach, a używanie tabletów jest niewygodne i nie daje wartości oczekiwanych przez klientów. Technologia długopisów cyfrowych eliminuje te trudności.”

Jak podają pracownicy firmy, zastosowanie ich IC Pena w służbie zdrowia i opiece zdrowotnej budzi w Korei „ogromne zainteresowanie”.

Obu firmom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.