Aktualności

Biomixer 2018, czyli biotechnologiczny czerwiec w PPNT

2018-06-01
PPNT Poznań - BioMixer, czyli miesiąc biotechnologii w PPNT 2015Cykl wydarzeń dla biotechnologów: szkolenie z cytometrii przepływowej dla pracujących w laboratoriach, drzwi otwarte dla studentów i wyjazd na Bionnale do Berlina dla przedsiębiorców. Biotechnolodzy spotykają się w PPNT!

Poznański Park Naukowo-Technologiczny to wymarzone miejsce na spotkania biotechnologów! Mamy tutaj własne, prężnie działające Centrum Biotechnologii i wyposażone laboratoria na wynajem dla firm biotechnologicznych. Na dodatek łączymy podejście naukowe z biznesowym. I chcemy się dzielić swoją wiedzą!

Dlatego zapraszamy na kolejną edycję miesiąca biotechnologii, czyli BioMixera. Przez cały czerwiec w PPNT spotykać się będą biotechnolodzy z szerokim doświadczeniem zawodowym, jak i Ci którzy dopiero rozpoczynają karierę w tej branży. Zapraszamy pracowników naukowych i przedsiębiorców. Chcemy mieszać doświadczenia, łączyć różne podejścia i tworzyć środowisko dla swobodnego przepływu wiedzy. Spotkajmy się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym podczas czerwcowego BIOMIXERA 2018.

Co zaplanowaliśmy:

13.czerwca Szkolenie „Możliwości wykorzystania cytometrycznej analizy komórek w procesach biotechnologicznych” przygotowane we współpracy z firmą Merck

O WYDARZENIU

15.czerwca Drzwi otwarte organizowane wspólnie z Boost Biotech w Centrum Biotechnologii

O WYDARZENIU

20.czerwca Wsparcie wyjazdu na Bionnale do Berlina dla firm z branży biotechnologicznej

O WYDARZENIU