Aktualności

Takiego grudnia w Laboratorium Wyobraźni jeszcze nie było! Moc atrakcji!

2018-12-05
Projekt bez tytułu (22)Grudniowe weekendy w Laboratorium Wyobraźni będą znakomitą okazją, żeby przygotować się nie tylko do Świąt Bożego Narodzenia, ale także do zimy! Dowiemy się, jak przetrwać zimę i jak samodzielnie zrobić śnieg, przygotujemy niezwykłe prezenty dla najbliższych, a także nauczymy się odczytywać tajne listy od Świętego Mikołaja. W ogromnym skrócie wygląda to tak:
  • Mikołajkowy weekend

Wraca jedna z ulubionych atrakcji, czyli Dzień Najmłodszego Odkrywcy, a nasze eksperymentarium zamieni się wtedy w Laboratorium Świętego MikołajaPoczytamy, posłuchamy, poeksperymentujemy, czyli przed nami emocjonujące spotkanie z książką. Poza tym można zapisać się na zajęcia Chemia od święta, Laboratorium Prezentów, czy pokaz w planetarium W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę.

Informacje

  • W połowie grudnia…

Mimo wielu różnorodnych warsztatów, polecamy Się śnieży, bowiem Elfi Departament do Spraw Świątecznej Atmosfery już teraz zaleca wszystkim oczekującym na białą zimę, aby uzbroili się w cierpliwość i zamiast wypatrywać opadów za oknami samodzielnie zrobili swój… śnieg. Wasze dzieci będą zachwycone. Zapraszamy!

Informacje

  • Koniec grudnia to…

… wciąż zabawa, w której króluje nauka! Z prądem czy pod prąd- domowe sposoby na elektrycznośćJak przetrwać zimę- przewodnik ekstremalny, ekspozycja Kątem oka to tylko część atrakcji, które czekają na Wasze Pociechy w LW!

Informacje

  • Zapisy dla grup zorganizowanych

W poniedziałek, 7 stycznia uruchamiamy zapisy grup zorganizowanych na miesiące kwiecień, maj i czerwiec 2019 r. Jednocześnie przypominamy, że wciąż mamy dostępne terminy na styczeń, luty i marzec 2019 r.

W tym roku wielkopolscy uczniowie odpoczywają od 14 do 28 stycznia. Laboratorium Wyobraźni w tym okresie jeszcze intensywniej będzie zapewniać dzieciom odpowiednią dawkę rozrywki i wiedzy. Zapraszamy szkoły, ośrodki kultury i innych organizatorów półkolonii. Zostały ostatnie terminy!

Informacje

  • Chemiczna Gwiazdka, czyli firmowa wigilia w LW

Chemiczna Gwiazdka to nowość w Laboratorium Wyobraźni! Przygotowaliśmy ofertę dla firm, chcących zorganizować nietuzinkowe spotkanie świąteczne dla swoich pracowników. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów dla tych, którzy wciąż szukają inspiracji!

Informacje

Serdecznie zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.