Strefa firm

Branża informatyczna, Branża konsultingowo-szkoleniowa, Drony, Lokatorzy inkubowani, Lotnictwo, Ochrona środowiska

DRONpol | Tomkov Sp. z o.o.

DRONpol | Tomkov Sp. z o.o.

bud. C5, pok. 113

www: dronpol.com
e-mail: kontakt@dronpol.com
tel. +33 323 51 23

Marka Dronpol łączy najnowsze rozwiązania z zakresu Systemów Informacji Geograficznej z technologią systemów bezzałogowych, dostarczając kompleksowe usługi i rozwiązania oparte na połączeniu doświadczenia, innowacji oraz wyspecjalizowanej kadry. Świadczymy usługi z zakresu foto- i wideo dokumentacji, inspekcji technicznych, opracowań fotogrametrycznych, multispektralnych oraz pomiarów objętościowych i jakości powietrza.

Technologie bezzałogowe mogą wydatnie podnieść jakość życia całych społeczności, podnieść efektywność przedsiębiorstw pozwalając na redukcję kosztów oraz realnie zwiększyć bezpieczeństwo. W myśl tych idei staliśmy się pionierami w realizacji usług pomiaru jakości powietrza, stając się liderem w tej dziedzinie.

Realizujemy największe zamówienia z zakresu pomiaru smogu w takich miastach jak Poznań, Szczecin, jednocześnie wykonując misje antysmogowe w ponad 29 innych lokalizacjach. Stale rozwijamy nasz zakres usług, współpracujemy z uczelniami, ośrodkami naukowym i przedsiębiorcami zdobywając doświadczenie w nowych gałęziach przemysłu, doskonaląc nasze technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nowym wyzwaniom, dynamicznie dopasowując się do potrzeb rynku.