Aktualności

JUŻ W PAŹDZIERNIKU CYKL SPOTKAŃ „PARTNER INWESTYCYJNY BRANDENBURGIA – IDEALNA LOKALIZACJA NA RYNKU NIEMIECKIM”

2022-09-22
18 października br. w Gdańsku oraz 19 października w Poznaniu odbędzie się spotkanie „Partner inwestycyjny Brandenburgia – idealna lokalizacja na rynku niemieckim”. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieć możliwość bliższego poznania Brandenburgii – regionu, który m.in. dzięki bliskości Berlina, centrum startupów i innowacji o globalnym znaczeniu. jest atrakcyjną lokalizacją dla rozwoju biznesu.

 

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki, Business Location Network, Germany Trade and Invest, Konsulatu Niemiec oraz przedstawiciele firm, które już osiągnęły sukces w Brandenburgii. Będzie to idealna okazja do nawiązania bezpośredniej rozmowy z ekspertami i rozeznania, jakie wsparcie przygotowano dla inwestorów.

Przedstawiciele Germany Trade&Invest oraz Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki zostaną w Poznaniu dzień dłużej, aby odwiedzić wybrane firmy z regionu w ich siedzibach i indywidualnie porozmawiać o możliwościach prowadzenie biznesu w Brandenburgii.

Jeśli są Państwo zainteresowani takim indywidualnym spotkaniem, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami pod adresem mailowym: agnieszka.poczatek@dreberis.com.

Co przewiduje program?

  • (Wschodnia) Brandenburgia – dobre miejsce do rozwoju dla polskich firm.
  • Konkurencyjna oferta regionu, czyli co sprawia, że właśnie to miejsce wybrały dynamicznie rozwijające się firmy, np. Tesla.
  • Nowe możliwości biznesowe, w szczególności dla firm z sektorów mobilności i energii.
  • Polskie firmy już tu są! Co mówią o swoich doświadczeniach i jak oceniają decyzję o lokalizacji swojego biznesu w Brandenburgii?
  • Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami wyspecjalizowanymi we wspieraniu inwestycji w Brandenburgii  w ramach business lunchu. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona. Uczestnictwo jest przedmiotem akceptacji ze strony organizatorów. 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Więcej informacji tutaj.