Aktualności

Eksperci PPNT uczestniczyli w ocenianiu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji – wnioski już podczas konferencji w czerwcu – ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

2023-05-09
W ostatnich miesiącach Eksperci PPNT uczestniczyli w ocenianiu innowacyjnych rozwiązań dla edukacji: POPOJUTRZE 2.0-KSZTAŁCENIE oraz POPOJUTRZE_ZAWODOWO, których wyniki zostaną zaprezentowane podczas III edycji Konferencji dla EDUKACJI w Poznaniu #MIKROINNOWACJE #MAKROEFEKTY, która odbędzie się 27 czerwca br.

 

 

 

 

Zorganizowana 27 czerwca konferencja stanie się okazją do spotkania w jednym miejscu dyrektorów, nauczycieli, przedstawicieli NGO i jednostek samorządu terytorialnego , którzy chcą promować innowacje w obszarze edukacji. Wydarzenie umożliwi wymianę doświadczeń, poznanie wyjątkowych innowatorów oraz rozwiązań, jakie za ich sprawą już funkcjonują w polskich szkołach.

Podczas konferencji zostaną poruszone ważne i aktualne tematy dla edukacji. W roli prelegentów będzie można spotkać min. Pana Belfra i Zytę Czechowską.

Spotkanie zakończy się udziałem uczestników w debacie „Rok 2030-Polacy kochają edukację. Co zrobiliśmy, że tak się stało?”

Konferencja odbędzie się w 27.06.2023 r., w godz. 9:00-16:00 w Lab150 przy ul. Bukowskiej 150 w Poznaniu.
Udział w konferencji jest bezpłatny dla uczestników, a organizator zapewnia imienne certyfikaty uczestnictwa oraz catering dla gości.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY