Aktualności

PPNT w jury II edycji DEMODAY projektu Strefa Pomysłodawcy-Wsparcie 4.0.

2023-01-12
We wtorek, 10 stycznia, Roman Niedzielski z Zespołu Skalowania Biznesu i Inwestycji Kapitałowych uczestniczył jako członek jury w II edycji DEMODAY projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0.

 

 

 

Wydarzenie odbyło się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a przed jury zaprezentowało się 10 pomysłodawców – innowatorów, którzy przedstawili założenia biznesowe i technologiczne projektów oraz rezultaty przeprowadzonych działań w procesie inkubacji.

Projekt „Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0” realizowany jest przez konsorcjum: spółka INNOAGH, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu , a liderem jest Puławski Park Naukowo – Technologiczny Sp. z o.o.

Celem projektu jest:
  • wsparcie indywidualnych wynalazców i osób zainteresowanych wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań poprzez przeprowadzenie procesu inkubacji wyselekcjonowanych pomysłów,
  • utworzenie dostępnej, przyjaznej przestrzeni przeznaczonej do eksperymentowania, doświadczania, testowania, a także weryfikacji potencjału komercjalizacyjnego, technologicznego i biznesowego zgłoszonych pomysłów.

WIĘCEJ INFORMACJI