Aktualności

PPNT zaprasza na seminarium i szkolenia z zagadnienia Pyretrin-D

2021-09-16
6 października w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się szkolenie dedykowane przedstawicielom branży medycznej oraz kosmetologicznej. Spotkanie poprowadzą Eksperci na co dzień zajmujący się m.in. chemią, biotechnologią oraz dermatologią. Będą wśród nich także Przedstawiciele Zespołu Usług Badawczych PPNT.

Seminarium szkoleniowe, organizowane przez Laboratorium Centrum Dermatologii Symbiosis, kierowane jest głównie do lekarzy oraz kosmetologów. Będzie się bowiem koncentrowało wokół zagadnienia: Pyretrin-D – Profesjonalna pielęgnacja w demodekozie i trądziku różowatym. Program wydarzenia przewiduje zarówno prelekcje, niosące za sobą teoretyczną wartość naukową, jak i praktyczne szkolenia, przygotowujące do wykorzystania przekazanej wiedzy w codziennej pracy.

Z ramienia PPNT, dr Magdalena Palacz poprowadzi warsztat „SEM mikroskopia leketronowa – wyniki badań procedury i produktów do higieny rzęs Pyretrin-D”. Dr Patryk Bielecki natomiast poprowadzi warsztat „Oznaczenie substancji aktywnych w surowcu i produkcie wrotycz dalmatyński (pyretryny) serum Pyretrin-D”.

Wydarzenie ma charakter stacjonarny, potrwa od 9:45 do 16:00, a zapisy na seminarium obowiązują do wyczerpania limitu miejsc.

Pozostałe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:

www.symbiosis.pl