Aktualności

Prototypowanie produktu kosmetycznego – zapraszamy na kolejny warsztat!

2020-08-24

Ciekawi Cię, jak powstaje nowy produkt kosmetyczny i czym jest prototypowanie? Zapraszamy 9 września do PPNT! Odbędzie się wtedy drugi warsztat w ramach projektu Create4Value, prowadzony zgodnie z ideą ko-kreacji.

Prototypowanie to niezwykle kreatywny czas zarówno dla uczestników procesu, jak i przedsiębiorcy. Pierwszy warsztat dał nam możliwość porozmawiania z Uczestnikami o stylu życia potencjalnych użytkowników nowego produktu, ich przyzwyczajeniach, sposobach na odpoczynek i spędzanie wolnego czasu. Tym razem pójdziemy o krok dalej, będziemy wypracowywać koncepcję i tworzyć prototypy produktu kosmetycznego, który ma szansę zostać wdrożony przez firmę.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wziąć udział w nowoczesnych warsztatach, poznać ciekawych ludzi i wpłynąć na rozwój produktu, bo może to właśnie Twój pomysł okaże się trafiony, zarejestruj się już teraz!

Formularz rejestracyjny

Warsztat odbędzie się 9 września (środa) w godzinach 9:00-12:00 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym w Poznaniu, ul. Rubież 46 H, sala 154.

Zapewniamy pyszny lunch, przekąski i napoje oraz ciekawą formę spędzania czasu!

Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja kończy się 3 września 2020.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami tel. 61 8 279 771 lub napisz zitt@ppnt.poznan.pl

 

Zdjęcie: freepik.com