Aktualności

Startuje XVIII edycja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”

2021-03-18
W imieniu Organizatora, czyli Starosty Poznańskiego, a także własnym, bowiem PPNT, jak co roku jest fundatorem nagrody w kategorii STARTUP, zapraszamy do udziału w XVIII edycji bezpłatnego konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Kto może wziąć udział w Konkursie? 

Laureatem Konkursu może może zostać mikro, mały lub średni przedsiębiorca, działający na terenie Metropolii Poznań, który notuje sukcesy na rynku, posiada ciekawą ofertę, wykorzystuje innowacje oraz nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez niego działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Renoma Konkursu

Ideą konkursu „Poznański Lider Przedsiębiorczości”, niezmiennie, jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów gospodarczych. W ubiegłych latach laureatami zostali m.in. Sushi Factory, obecnie największy producent sushi w Europie; spółka StethoMe – autor inteligentnego połączenia stetoskopu z termometrem, niezastąpionego w opiece nad dziećmi, czy firma Modertrans, znana w całej Polsce producent tramwajów.

Konkurs na stałe wpisał się już w kalendarz imprez gospodarczych w naszym regionie. Firmy chętnie do niego przystępują. Dlaczego? Bo udział w naszym przedsięwzięciu się opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane są do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Są synonimem naszej gospodarności i rzetelności. W ubiegłym roku wprowadziliśmy punkty za działania proekologiczne realizowane przez przedsiębiorcę, a także zwiększyliśmy zasięg terytorialny konkursu na całą metropolię – mówi Tomasz Łubiński, wicestarosta poznański, przewodniczący kapituły.

Zgłoszenia i formalności

Zgłoszenia należy przesyłać do 16 kwietnia 2021 roku. Formularze i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.pfpp.com.pl/lidermsp oraz pod numerem telefonu: 61 8410 544. Na zwycięzców, poza tytułem, czekają atrakcyjne nagrody o wartości ponad 100 tysięcy złotych!

Organizator i patronat:

Jan Grabkowski, Starosta Poznański

Patronat merytoryczny:

Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.

Fundatorzy nagród:

Międzynarodowe Targi Poznańskie, PKO Bank Polski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM, Grant Thornton, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej

Patroni medialni:

epoznan.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Eska, Meloradio, Radio Emaus, WTK, Sukces po poznańsku.