Aktualności

TARGI ITM INDUSTRY EUROPE – WEŹ UDZIAŁ!

2022-05-09
INDUSTRY NEXT to praktyczne prezentacje i możliwości wykorzystania najnowszych technologii w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej. Najbliższe warsztaty odbędą się już 1 czerwca 2022 r., podczas Targów ITM Industry Europe – Przemysł Ery Cyfrowej. Poznański Park Naukowo-Technologiczny  jest jednym ze strategicznych partnerów tego programu!

 

 

Tegoroczny Kongres Industry Next będzie platformą dyskusji na temat wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się firmy działające w branżach przetwórstwa przemysłowego, mając na uwadze perturbacje na rynku surowców.

Podczas warsztatów poruszone zostaną m. in. dobre praktyki komercjalizacji technologii wspierających cyfryzację przemysłu. Kongres to świetna okazja, aby porozmawiać o Internecie Rzeczy i Sztucznej Inteligencji – na podstawie dobrych praktyk i przykładów wdrożeń u klientów z Europy Zachodniej i USA. Mowa będzie także o standardach GS1 i transformacji cyfrowej a także o technologiach dla przemysłu w ofercie i rozwiązaniach Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego.

Jeżeli chcesz otrzymać zaproszenie na targi, zarejestruj się.

BEZPŁATNA REJESTRACJA