Aktualności

TARGI KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ SUBCONTRACTING

2022-05-04
Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest współorganizatorem spotkań kooperacyjnych Subsontracting. W imieniu ośrodka sieci EEN, działającego przy PPNT, wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i innymi partnerami z sieci Enterprise Europe Network, zapraszamy przedsiębiorców na jedenastą edycję spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings 2022”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 maja-3 czerwca.

 

Spotkania dedykowane są przedsiębiorstwom działającym w szeroko pojętej branży usług kooperacyjnych. To idealne miejscem do zaprezentowania swoich możliwości i mocy produkcyjnych. Wydarzenie umożliwia także poznanie potencjalnych partnerów i podwykonawców.

Podczas targów odbędą się także 30-minutowe osobiste spotkania. Wezmą w nich udział przedsiębiorstwa oferujące lub poszukujące możliwości w branżach takich jak: obróbka metali, obróbka tworzyw sztucznych i gumy, obróbka drewna, elektronika. Pojawią się także firmy świadczące usługi dla przemysłu.

Wystawcy targów Subcontracting i blogu targów ITM INDUSTRY EUROPE mają bezpłatny udział w spotkaniach kooperacyjnych.
Podwykonawcy przemysłowi, którzy nie są wystawcami tegorocznej edycji targów, mogą przedstawić swoją ofertę jako podwykonawca bez stoiska.

 

Rejestracja na wydarzenie