Aktualności

UCZESTNICZYLIŚMY W INTERNATIONAL COACHING DAY’22 W KAUNAS!

2022-11-08
Eksperci biznesowi działający w ramach #ScaleupChampions spotkali się w formie hybrydowej w Kaunas Science and Technology Park. Podczas rozmów z okazji International Coaching Day’22 nie zabrakło przedstawicieli Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

 

Ideą społeczności ScaleupChampions jest zapewnienie wsparcia startup’om. Coaching Day’22 to wydarzenie wspierane przez ScaleupChampions a wśród organizatorów jest także Poznański Park Naukowo-Technologiczny. W listopadowych spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele biznesu, mentorzy oraz coacherzy z Finlandii, Estonii, Litwy, Polski i Hiszpanii, którzy omawiali tematy związane z ekspansją biznesową, skalowaniem, marketingiem a także sprzedażą i inwestycjami.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny reprezentowała Anna Tórz, ekspert ds. Inkubacji i Monitorowania. Obecni byli także nasi partnerzy – Piotr Nędzewicz, dr Piotr Nowak oraz Alan Arent.

Zorganizowane w Kownie sesje zorientowane były na przekaz spersonalizowany a uczestnicy mieli możliwość wyboru sesji z harmonogramu, na podstawie swoich zainteresowań.