Aktualności

Warsztaty Create4Value – weź udział w projektowaniu produktów!

2021-10-13
Jeśli ciekawi Cię, jak powstaje nowy produkt, czym jest prototypowanie, chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami i poznać nowych ludzi, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w warsztatach z procesu ko-kreacji Create4Value!
Create4Value to nowoczesne warsztaty, podczas których będzie możliwość poznania metod tworzenia innowacji oraz wzięcia udziału w ćwiczeniach kreatywnych związanych z generowaniem pomysłów i tworzeniem pierwszych, wstępnych wizji produktu. Będziemy wypracowywać koncepcję i tworzyć prototypy produktu, który ma szansę zostać wdrożony przez firmę.
Jeśli chcesz do nas dołączyć, wziąć udział w interaktywnych warsztatach, poznać ciekawych ludzi i wpłynąć na rozwój produktu – bo może to właśnie Twój pomysł okaże się trafiony – zarejestruj się już teraz!

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach Create4value?

  • Poznasz ciekawych ludzi i zdobędziesz nowe doświadczenie,
  • Będziesz mieć wpływ na rozwój produktów,
  • Będziesz współuczestniczyć w procesie rozwijania innowacji.

Formularz rejestracyjny.

Warsztaty odbędą się 27 października (środa) w godzinach 9:00-12.00 w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym w Poznaniu, ul. Rubież 46 H, sala 154.

Na zgłoszenia czekamy do 25 października, do godziny 10:00. O wynikach rekrutacji będziemy informować najpóźniej 26 października. 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku! >>>