Aktualności

Webinar – Smart Mobility & Logistic Challenges in Flanders

2024-02-08
Smart MobilityWebinar „Smart Mobility & Logistic Challenges in Flanders” to sesja, która wykracza poza prezentacje oraz pobudza współpracę i napędza przyszłość logistyki. Celem webinaru jest prezentacja ekosystemu startup-owego we Flandrii dla sektora logistyka- smart mobility -digital-tech.

 

Flandria to region północnej Belgii, który oferuje idealne warunki dla innowacji logistycznych. Podczas webinaru „Smart mobility & Logistic Challenges in Flanders” firmy logistyczne z regionu przedstawią wyzwania przed którymi stoją. Poszukują one startupów, które mogą zaoferować im innowacyjne rozwiązania.

Startupy i scaleupy z regionu Centralnej Europy mają okazję poznać ekosystem i wyzwania w sektorze logistyki i mobilności. Gośćmi podczas webinaru będą czołowe firmy logistyczne: Port Antwerpia-Brugia, H.essers, Eutraco, VPD i eksperci z Flamandzkiego Klastra Logistycznego oraz StartUp Flanders.

Webinar zorganizował Flanders Investment & Trade we współpracy ze StartUp Flanders, a także przy partnerstwie z ośrodkami EEN z Polski (PPNT), Austrii (FFG) Czech (CRR) oraz Wegier (HEPA).

Główną atrakcją wydarzenia jest wyjątkowy matchmaking. Przedsiębiorcy z Europy Środkowo-Wschodniej mogą wziąć udział w prywatnych rozmowach z firmami logistycznymi. Jest to okazja do podzielenia się z nimi swoimi rozwiązaniami i spostrzeżeniami.

Wydarzenie jest darmowe. Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w sieci webinarowej oraz w spotkaniach matchmakingowych b2b.

Językiem wydarzenia jest język angielski.

Dowiedz się więcej oraz zarejestruj tutaj.