Aktualności

Weź udział w webinarium „EIC Accelerator – okiem eksperta” już 23 lutego!

2023-02-02
Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych aplikowaniem w konkursie EIC Accelerator. Webinarium pt.„EIC Accelerator – okiem eksperta” odbędzie się w formie zdalnej, już 23 lutego br.!

 

 

Do udziału w spotkaniu zachęcamy przedsiębiorców, którzy planują wprowadzić na rynek innowacyjny produkt, usługę lub technologię ze wsparciem EIC Acceleratora.

EIC Accelerator to program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ze wszystkich branż, w tym startupów działających for-profit, pochodzących z państw członkowskich UE lub krajów stowarzyszonych z programem Horyzont Europa.

Jest to instrument dedykowany pojedynczym podmiotom, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, mają przełomowe rozwiązania (technologię, produkt, usługę) znajdujące się w fazie bezpośrednio poprzedzającej skalowanie i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny. Komisja Europejska preferuje projekty charakteryzujące się wysokim poziomem ryzyka oraz wysokim potencjałem rozwojowym. Warunkiem podstawowym, który trzeba spełnić przy składaniu wniosku, jest posiadanie prototypu oraz osiągnięcie co najmniej 5. poziomu gotowości technologicznej TRL.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione główne złożenia programu, zasady aplikowania, wymogi, kryteria ocena itp. Udział w webinarium jest okazją do wysłuchania eksperta Komisji Europejskiej, oceniającego wnioski w ramach EIC Accelerator – Piotra Nędzewicza. Opowie on także o swoich spostrzeżeniach związanych z aplikowaniem. Spotkanie zakończy sesja Q&A.

Konieczna jest rejestracja! 

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu!
Michał Wujewski, Starszy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Zachodnia
M +48 694 479 255,
T +48 61 827 97 67,
E mw@ppnt.poznan.pl

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki „Branżowe punkty kontaktowe dla programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont Europa udział w wydarzeniu jest bezpłatny.