Aktualności

Wiosenne spotkania u Zamoyskich już 8 czerwca

2019-05-28
CSV_PPNT_LogoTechnikum w Poznaniu, które wchodzi w skład Zespołu Szkół im. im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy, a z którym w ramach działalności CSV współpracuje Poznański Park Naukowo-Technologiczny, zaprasza na wyjątkowy, bo naukowo-rozrywkowy Piknik u Zamoyskich.

Spotkanie organizowane w ramach Wiosennych spotkań u Zamoyskich nie tylko stanowi element promocji szkoły, ale co ważniejsze, jest odpowiedzią na potrzebę integracji różnych środowisk:  szkoły, lokalnej społeczności, głównie mieszkańców Naramowic czy też przedsiębiorców.

Na uczestników, jak co roku, czeka wiele atrakcji, m.in.: kąciki plastyczne, gry i zabawy ruchowe, robotyka, gry komputerowe, warsztaty florystyczne oraz decupage, prezentacja sprzętu i radiowozu strażackiego czy pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie szkoły przygotują także warsztaty z organizacji reklamy, informatyki, architektury krajobrazu. Nie zabraknie aktywności stymulujących rozwój poznawczy i umiejętności matematyczne dla dzieci od 4-11 lat.

A to nie wszystko, bo będzie się działo o wiele więcej!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy 8 czerwca, do siedziby szkoły, przy ul. Rubież 20. Zapowiada się kreatywna i aktywna zabawa!

Odwiedź stronę szkoły i zobacz Plakat