Aktualności

Zapraszamy na warsztaty w ramach targów ITM Industry Europe

2021-08-10
31 sierpnia rozpoczną się targi ITM Industry Europe, w których udział wezmą światowi wystawcy oraz profesjonaliści zajmujący się automatyzacją produkcji, metalurgią, czy też obróbką metali. Wydarzenie połączone jest z odbywającym się w tym samym czasie kongresem Industry Next, podczas którego 2 września będzie można posłuchać także wystąpień Ekspertów PPNT.

Światowe trendy

Targi ITM Industry Europe są największymi i najbardziej znaczącymi targami przemysłowymi w tej części Europy. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane światowe trendy, które wpisują się w idee Przemysłu 4.0. Kongres Industry Next natomiast to projekt, którego celem jest promocja globalnego rozwoju Przemysłu 4.0.

Warsztaty Industry Next

Wraz z Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym stworzyliśmy program praktycznych prezentacji, przedstawiających najnowsze technologie w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej, których celem jest propagowanie Przemysłu Ery Cyfrowej.

W ramach funkcjonującego w PPNT hubu innowacji cyfrowych DIH4Future, wraz z DataCenter PPNT, 2 września zapraszamy na prelekcje Piotra Nędzewicza – Kierownika Działu Komercjalizacji i Rozwoju Biznesu PPNT, a także koordynatora DIH4Future. Opowie on o koncepcji Smart Factory, która stanowi kompleksowe podejście do transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa. Nie zabraknie również Tomasza Łukaszewicza, Kierownika DataCenter PPNT, który skupi się na tematyce outsourcingu centrum danych dla firm.

DIH4Future buduje także firma Apollogic, wspierająca przedsiębiorców w obszarach ERP, CRM, SRM, Business Intelligence, Big Data oraz tworzenia i rozwoju aplikacji biznesowych. Podczas swojego wystąpienia, Eksperci Apollogic przekażą wiedzę i doświadczenia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w kontekście IIoT, czyli Przemysłowego Internetu rzeczy.

To jednak nie wszystko – podczas spotkania będzie można posłuchać również o najnowocześniejszej technice konsolidacji materiałów proszkowych, czyli Technologii U-FAST od GeniCore, która wspiera m.in. przemysł ceramiczny i metalurgiczny.

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty >>>