Aktualności

ZAPREZENTUJ SWÓJ STARTUP – CREATIVE BUSINESS CUP POLAND 2022

2022-05-10
Chcesz zostać ambasadorem Polski i dołączyć do uczestników z ponad 75 krajów walczących o tytuł najlepszego startup’u sektora kreatywnego w międzynarodowym finale w Kopenhadze? Konkurs Creative Business Cup Poland 2022 jest skierowany właśnie do Ciebie!

 

 

 

 

 

Creative Business Cup to międzynarodowa inicjatywa, która skupia blisko 100 krajów z całego świata. Celem konkursu jest wyłonienie 3 najlepszych startupów sektora kreatywnego.

Każdego roku, w Kopenhadze, podczas konferencji BRIGHT, mogą zaprezentować się zwycięzcy krajowych edycji CBC. To świetna okazja, aby:

  • zawalczyć o rozpoznawalność na rynku,
  • starać się o finansowanie od zagranicznych inwestorów. 

Wszyscy uczestnicy finału mają dostęp do inspirujących paneli dyskusyjnych z wiodącymi przedsiębiorcami, ekspertami i politykami z całego świata. Umożliwia to zdobycie wewnętrznych kontaktów oraz wymianę spostrzeżeń i pomysłów z innymi zwycięzcami edycji krajowych.

Chcesz wziąć udział w konkursie?

ZGŁOŚ SWÓJ STARTUP

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 maja 2022 r.

Po wypełnieniu formularza należy przygotować 5-cio minutową prezentację dotyczącą pomysłu i materii, której dotyczy. Warto pochwalić się, dlaczego jest to rozwiązanie nowatorskie, lepsze od pozostałych!