Aktualności

Złóż wniosek, zostań liderem! Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości właśnie wystartował!

2023-03-15
Zapraszamy do udziału z XX. edycji konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. W Kapitule zasiada prof. dr hab. Hieronim Maciejewski, Prezes Fundacji UAM oraz Dyrektor PPNT. Park, jak co roku, jest fundatorem nagrody w kategorii start-up.

 

 

Wystartował konkurs, w ramach którego najlepsze firmy w regionie mogą zdobyć prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Jego ideą, niezmiennie, jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów gospodarczych. Do jubileuszowej, XX. edycji konkursu, którego organizatorem jest powiat poznański, zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (miasta Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem). Do zaangażowania zachęcamy także firmy zlokalizowane na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Startujących oceni partner merytoryczny, spółka Grant Thornton Polska, a pod uwagę będą brane przedsiębiorczość, rzetelność, sukcesy na rynku, działalność społeczna, a także ciekawa oferta firmy.

Wnioski wraz z załącznikami należy przesyłać do 14 kwietnia na adres:
Starostwo Powiatowe w Poznaniu,
ul. Jackowskiego 18,
60-509 Poznań,
w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Jest także możliwość przekazania dokumentów drogą mailową na lidermsp@powiat.poznan.pl, z wyjątkiem „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości”. Musi ono zawierać oryginalny podpis osoby uprawnionej, dlatego trzeba przesłać je pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu 61 84 18 826.