Aktualności

ZOSTALIŚMY LAUREATAMI PLEBISCYTU POD HASŁEM „MEDIOM PRZYJAZNY 2023”

2023-06-01
31 maja, w murach Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa wręczone zostały nagrody w ramach Plebiscytu MEDIOM PRZYJAZNY 2023. Laureatem tegorocznego konkursu został Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

 

 

 

 

Plebiscyt organizowany jest od ponad 10-ciu lat przez Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród laureatów znajdują się osoby, firmy i instytucje, które kompetentnie i skutecznie współpracują z dziennikarzami. 

Nagrodę przyznaną Poznańskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu odebrał prof. dr hab. inż. Hieronim Maciejewski – Prezes Fundacji UAM i Dyrektor PPNT. W Gali wręczenia nagród wzięli udział także pozostali przedstawiciele Zarządu – dr hab. inż. Marcin Śmiglak, prof. UAM dr hab. Dominika Narożna oraz dr Justyna Adamska – zastępczyni Dyrektora Parku.

Jako instytucja, PPNT na co dzień zwraca uwagę na otwartą komunikację z mediami, w celu wyjaśniania zawiłości związanych z wdrażaniem innowacji, współpracą nauki z biznesem a także trendami w nowoczesnej gospodarce. Współpraca z mediami umożliwia także edukowanie najmłodszych pokoleń, czego realizacji każdego dnia podejmuje się Laboratorium Wyobraźni działające w murach Parku.