Aktualności

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU ONLINE, KTÓRE ORGANIZUJEMY W RAMACH PROJEKTU ESSPO

2022-09-13
Już 21 września br., odbędzie się wydarzenie online, podczas którego partnerzy ESSPO w Wielkopolsce, Gabrowie, Tartu i Weserbergland+ podzielą się swoimi planami dotyczącymi sposobów radzenia sobie z kryzysem oraz wnioskami wyciągniętymi z wymiany międzyregionalnej. 

 

Projekt ESSPO (Efficient Support Services Portfolio for SME’S) realizowany jest przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz ośmiu partnerów z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Bułgarii i Estonii. Jego głównym celem jest opracowywanie efektywnego systemu wsparcia innowacji w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Nieprzewidywalna seria wydarzeń, które rozpoczęły się wraz z wybuchem pandemii COVID-19 na początku 2020 r., doprowadziła do wielu konsekwencji. Łańcuchy dostaw zostały zerwane a wszelkie perspektywy na najbliższe lata są pesymistyczne. Małe i średnie przedsiębiorstwa są wyjątkowo podatne na trudne warunki, jednak ich przetwarzanie i adaptacja mają kluczowe znaczenie dla zachowania miejsc pracy i uniknięcia najgorszego scenariusza kryzysowego.

Link do wydarzenia uczestnicy otrzymają e-mailem, zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Agenda znajduje się tutaj.